Prawo i finanse

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Kancelaria_adwokacka_w_Lublinie.jpg
Kancelaria adwokacka w Lublinie to niezastąpione wsparcie dla osób potrzebujących profesjonalnej pomocy prawnej. Doświadczony adwokat oferuje szeroki zakres usług prawnych, obejmujących różne dziedziny prawa, w tym prawo karnego, cywilnego, administracyjnego oraz wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, kancelaria adwokacka w Lublinie stanowi pewny punkt wsparcia dla klientów z różnorodnymi problemami prawnymi.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Długość sieci kanalizacyjnej w polskich miastach i wsiach z roku na rok rośnie, rozbudowa nabiera tempa - to cieszy. Wszędzie tam, gdzie sieć jeszcze nie dotarła, ścieki nadal odprowadzane są do bezodpływowych zbiorników (szamba) lub coraz częściej do przydomowych oczyszczalni ścieków.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

technologie
Czy klasyczny cytat na temat znaczenia maszyn z jednej z powieści science fiction Lema był przepowiednią? Nie da się ukryć, że nowoczesne technologie zmieniły całkowicie jakość i styl pracy oraz wpłynęły bez wątpienia na jej precyzję. A to w rachunkowości wartości na wagę złota. Dawniej – zawód księgowego kojarzył się z tonami segregatorów zalegających na biurkach i regałach – dziś do prowadzenia pełnej księgowości wystarczy tylko komputer z podłączeniem do sieci. 

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

wypadek a renta
Roszczenia odszkodowawcze to jedna z najczęstszych przyczyn, dla której osoby poszkodowane wstępują na drogę sądową. Zaniżanie wysokości odszkodowania lub odmowa jego wypłaty wynikają z licznych przesłanek, którymi kierują się towarzystwa ubezpieczeniowe, chociaż nie zawsze mają one pokrycie z rzeczywistością. Wysokość i rodzaj świadczenia, które przysługuje poszkodowanemu zależą od rozmiaru szkody i okoliczności zdarzenia, w którym powstała dana szkoda. Jeśli w wyniku wypadku osoba ubezpieczona odniosła obrażenia, uniemożliwiające jej wykonywanie pracy zarobkowej, może się ona ubiegać o przyznanie renty z OC sprawcy.