Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Firma Rolnex powstała już w 1997 roku. To już ponad 25 lat działalności. W tym czasie hurtownia części do maszyn rolniczych oraz samych maszyn zbudowała pozycję ważnego partnera, który wspiera rozwój polskich gospodarstw rolnych. Na bazie wieloletniego doświadczenia i znajomości potrzeb rolników, eksperci Rolnex dostosowują swoją ofertę do bieżących potrzeb rolnictwa w Polsce. Obejmuje ona sprzedaż maszyn rolniczych oraz części zamiennych do maszyn. Przedstawiciele Rolnex dbają o to, aby każdy pojedynczy produkt z ich oferty spełniał najwyższe standardy rynkowe w zakresie wydajności i bezpieczeństwa pracy. Dzięki temu to partner, któremu warto zaufać.

 

Jak Rolnex wspiera polskie rolnictwo?

Od 1997 roku firma Rolnex wspiera rozwój polskiego rolnictwa. Na przestrzeni blisko trzech dekad dokonał się olbrzymi postęp technologiczny w obszarze sprzętu wykorzystywanego w gospodarstwach rolnych. Widać to po ofercie Rolnex, które ewoluuje z roku na rok. Obecnie obejmuje ona nowoczesne maszyny i ciągniki rolnicze. Doskonale sprawdzają się one we współczesnych realiach. Pozwalają na osiągnięcie większej wydajności przy optymalizacji kosztów prowadzonego gospodarstwa rolnego. To wszystko przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa pracy. Oferta Rolnex budowana jest w oparciu o analizę potrzeb rolników. Wszystko po to, aby oferowane wsparcie było skuteczne i spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Szeroki asortyment części do maszyn rolniczych od Rolnex

Jednym z filarów działalności firmy Rolnex jest dystrybucja części. Obecnie to doskonale zaopatrzona hurtownia części do ciągników rolniczych i innych sprzętów. Asortyment obejmuje wiele tysięcy produktów. To zarówno całe podzespoły, elementy konstrukcyjne, jak i małe części zamienne. Rolnik może wybrać części oryginalne lub sprawdzone i wydajne zamienniki, które dostępne są w korzystniejszych cenach. Szeroki wybór pozwala doskonale przygotować się do prac naprawczych i serwisowych. Wielu rolników decyduje się na zakup zamiennych części eksploatacyjnych już przed sezonem, aby być przygotowanym na ich szybką wymianę bez opóźniania prac rolnych. Obecnie w ofercie Rolnex znajdują się części do maszyn takich producentów jak m.in.: Zetor, Ursus, John Deere, Kubota, Steyr, Zefir, Massey Ferguson, T25 i MTZ. To zarówno nowoczesne modele, jak i historyczne maszyny wykorzystywane na wsiach od dziesięcioleci.

 

Wydajne ciągniki i maszyny rolnicze

Rolnex to również zaufany dostawca sprzętu rolniczego. Ciągniki i maszyny rolnicze oferowane przez Rolnex cechują się wysoką jakością wykonania, wydajną pracą oraz atrakcyjną ceną. Wśród ciągników dostępne są maszyny producentów Lovol i Prokmar. Charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi, wydajną i bezpieczną pracą oraz relatywnie niską ceną. Dzięki temu na ich zakup decyduje się wielu świadomych rolników, którzy cenią sobie niezawodność i wygodę pracy. Wśród maszyn rolniczych oferowanych przez Rolnex znajdują się również: ładowacze, siewniki, kosiarki, kultywatory, rozsiewacze, rozdrabniacze, przyczepy, prasy, agregaty uprawowe i inne.

 

Zapraszamy do zakupów w hurtowni Rolnex

Jeżeli szukasz wysokiej jakości sprzętu rolniczego, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Rolnex z okolic Lublina. Od lat jest ona zaufanym partnerem polskich gospodarstw rolnych. Maszyny rolnicze, ciągniki oraz części dystrybuowane przez Rolnex spełniają najwyższe rynkowe standardy i charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Oferta hurtowni skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy kontakt z przedstawicielem Rolnex. Zapraszamy do zakupów w tym renomowanym sklepie rolniczym.