Zwierzęta

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

winie 12.2020
Hodowcy często zastanawiają się czy dalsze zajmowanie się świniami będzie opłacalne i czy warto dalej prowadzić hodowlę. Jest to bezpośrednio związane z intensyfikacją produkcji zwierzęcej i cenami żywca. Masowa produkcja oraz niska cena- to wydawać by się mogło warunek przetrwania na tym rynku. Jednak czy do końca sytuacja w tej branży jest tak wydawać by się mogło beznadziejna? Nasz artykuł potwierdza, że jest zupełnie odwrotnie!Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

photographer animal photography dog 58997
Śmierć pupila jest trudnym wydarzeniem dla każdego właściciela. Zdajemy sobie sprawę, że zwierzęta żyją krótko, ale mimo wszystko ich odejście jest zawsze niespodziewane i pełne bólu. Jak godnie pożegnać czworonoga, który był członkiem rodziny? Kremacja psa jest etycznym i zgodnym z prawem rozwiązaniem, które pozwoli na odejście pupila w szacunku i miłości.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Według Krajowego Związku Pracodawców Producentów Trzody Chlewnej POLPIG wykluczone jest wypuszczanie świń na wybiegi, gdyż zwiększa to ryzyko rozprzestrzeniania się ASF. Także zasady izolacji trzody chlewnej w budynkach powinny być identyczne w całym kraju. 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

preparaty witaminowe dla psow kiedy i jakie warto wybierac
Zrównoważona, codzienna dieta powinna zapewnić każdemu psu właściwą ilość witamin, makro- i mikroelementów. Niestety wielu właścicielom trudno jest zadbać o precyzyjnie zbilansowaną dietę, a wpływa na to fakt chociażby wyboru gotowych karm, niekiedy o niewielu wartościach odżywczych. Do tego tempo życia i braku czasu na pochylenie się nad dietą zwierzaka. Możemy wyróżnić również szczególne okresy, kiedy to psiaki wykazują większe zapotrzebowanie na poszczególne składniki. Bez pomocy preparatów witaminowych może się nie obejść.