Aktualności

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

odnawialne źródła energii
Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest umiejętne korzystanie z zasobów takich jak energia. Pozwala to na dużo większa dbałość o otaczające nas środowisko, zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza i co najważniejsze dla ciebie, ograniczenie kosztów. Jedną z metod optymalizacji zużycia energii jest wykorzystanie odnawianych źródeł, które będą stanowić główne źródło zasilania domostwa, przedsiębiorstwa lub innych elementów. 

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Sklep papierniczy
Nie da się ukryć, że sklepy papiernicze to jedne z najbardziej kolorowych i twórczych miejsc. Znaleźć w nich można niezbędne rzeczy dla każdego, kto ich potrzebuje. Żeby jednak natomiast klient w takim sklepie czuł się nieprzytłoczony wieloma bodźcami na około, warto, aby sklep papierniczy posiadał odpowiednią strukturę i wymogi ułatwiające wybór produktów. Podstawową zasadą jeśli chodzi i sklep papierniczy jest wystrój. Powinien on być stonowany i nierażący w oczy. Ilość produktów na półkach sklepowych jest stosunkowo duża oraz wielokolorowa, co już samo w sobie jest wystarczające.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Wielkość gospodarstw rolnych w Polsce
Rolnictwo nadal stanowi w Polsce jeden z głównych sektorów gospodarczych o strategicznym znaczeniu dla kraju. Od rozwoju tego przemysłu zależą pośrednio ceny w sklepach spożywczych, a w dużej mierze również państwowy dochód z eksportu towarów. Zaledwie 6 lat temu w naszym kraju istniało niemal 1,5 miliona gospodarstw, które zajmowały się produkcją rolną oraz hodowlą inwentarza. Jak zmieniała się ich powierzchnia na przestrzeni lat i jaka infrastruktura powinna stanowić wyposażenie nowoczesnego agrobiznesu?

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Laur Złotego Pióra
We wrześniu br. ruszyła XVIII edycja Konkursu Literackiego o Laur Złotego Pióra zatytułowana „My Polacy, My Dolnoślązacy”. Konkurs adresowany jest do młodzieży z ponad 300 szkół województwa dolnośląskiego.

Komentarze