Aktualności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Jak podaje Giełda Papierów Wartościowych w swoim komunikacie z 24 lipca 2020 roku, na Rynek Towarów Rolno-Spożywczych trafiło standaryzowane żyto. Tak jak w przypadku dotychczasowego obrotu pszenicą, będzie dostępne zarówno po kursie jednolitym, identycznym w czasie trwania sesji w poszczególnych magazynach, jak i doraźnie w systemie aukcyjnym. W pierwszym przypadku kurs ma być ustalany przez Towarową Giełdę Energii na podstawie zakontraktowanego w ostatnim tygodniu ziarna z autoryzowanych przez nią magazynów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

shopping 1232944 1920
Branża spożywcza to szereg firm, które pracują na różnych etapach, a ich celem jest dostarczanie do każdego konsumenta produktów najwyższej jakości. Pierwsze co przychodzi na myśl to produkcja wędlin, napojów, pieczywa czy alkoholu, ale też nie należy zapominać o szerokiej grupie firm, które produkują, chociażby maszyny do zakładów przetwórczych. Branża spożywcza nieustannie się rozwija, głównym prowodyrem tych działań są klienci, którzy wymuszają zachowanie właściwych standardów, jest to też doskonały impuls do ciągłego wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

643ca0d0 9197 4811 8e1b 2b196c43a121 track digitization
Jeżeli powrót do biznesowej normalności po pandemii Covid-19 ma być udany, to pracownicy świadczący usługi w pierwszej linii w terenie potrzebują sprzętu oraz rozwiązań klasy korporacyjnej.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

damir kopezhanov nc6cyrvbtku unsplash
Księgowość jest ważnym elementem dobrego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Prowadzenie ksiąg w tradycyjny sposób już dawno poszło w niepamięć. W dobie nowoczesnych technologii, biura księgowe przede wszystkim korzystają z metod cyfrowych. Na rynku można znaleźć wiele różnych rozwiązań dedykowanych biurom rachunkowym. Zanim jednak podejmie się ostateczną decyzję, warto przeanalizować kilka czynników wpływających na dokonanie zakupu.

Komentarze