Aktualności

Co nowego w miesięczniku Odra
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Miesięcznik Odra wydawany jest od ponad 60 lat na Dolnym Śląsku. Na jego łamach publikowali tacy znani twórcy kultury jak Hanna Krall, Czesław Miłosz, Jerzy Grotowski, Wiesława Szymborska czy Tadeusz Różewicz. Co nowego przynosi nam kwietniowy numer pisma?

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Naczynia, breloki, t-shirty, pióra i tego typu przedmioty z nakreślonym sygnaturą firmy stanowią jeden ze sposobów reklamowania firm. Jest to jedną ze sprzedażowych praktyk psychologicznych. Przeznaczeniem tego typu prezentu jest wywołanie poczucia wdzięczności w odbiorcy. Poza oczywistym spowodowaniem pozytywnego skojarzenia spowodować ma potrzebę odwdzięczenia się obdarowującemu. Dzięki takiemu mechanizmowi logo oraz nazwa marki zapadają w pamięć potencjalnym klientom.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

węże
Jeśli szukamy rozwiązania do transportu wody lub innych płynnych mediów, jednym z niezbędnych elementów, w który trzeba będzie się zaopatrzyć, będzie wąż zbrojony. Tego typu rozwiązanie powinno charakteryzować się kilkoma podstawowymi właściwościami, gwarantującymi nie tylko sprawny i wydajny przesył mediów, ale i bezpieczeństwo węży - dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Jakimi kryteriami warto kierować się podczas wyboru sprzętu? Co dobrze wiedzieć przed zakupem węży zbrojonych do transportu wody oraz innych cieczy? Podpowiadamy. 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

dezodoryzacja
Jeżeli nieprzyjemny zapach unoszący się w Twoim mieszkaniu, pracy lub innym pomieszczeniu utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, warto rozważyć zabieg dezodoryzacji. Z poniższego artykułu dowiesz się, czym jest dezodoryzacja, a także kiedy i dlaczego warto ją przeprowadzić.

Komentarze