Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Firma Lechpol podpisała umowę z Bankiem Pocztowym, na mocy której będzie można łatwiej skorzystać z oferty kredytowej banku, a otrzymane środki przeznaczyć na zakup potrzebnych nawozów czy środków ochrony roślin.

Lechpol jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego. Znajduje się w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizuje się także w przygotowywaniu niestandardowych mieszanek na zamówienie klienta. Szczególnie zaopatruje województwa: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie i zachodnio-pomorskie, łącznie aż 41 powiatów. Klientami firmy zostało już kilka tysięcy rolników posiadających swoje gospodarstwa w tych wymienionych regionach naszego kraju. Lechpol współpracuje między innymi z takimi przedsiębiorstwami jak Anwil SA, ZCH Police SA czy Fosfory GDAŃSKIE. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej Lechpol. 

 

Podpisana umowa z Bankiem Pocztowym upoważnia firmę Lechpol do oferowania produktów banku rolnikom, którzy zgłoszą chęć zawarcia umowy kredytowej. Mobilny sprzedawcy firmy nieustannie współpracują z doradcami Banku Pocztowego i pomogą w przedstawieniu niezbędnych informacji. Produkty, o których mowa mają na celu ułatwić finansowanie produkcji i rozwoju gospodarstw przez kilka lat. Dodatkowo kuszące są dobre warunki usług bankowych oferowanych przez Bank Pocztowy. 

 

Na pewno ważną informacją jest fakt, że każdy rolnik, który współpracuje z firmą Lechpol będzie mógł uzyskać dostęp do prostszej i szybszej metody oceniającej zdolność kredytową. Jest to niezwykle ważne dla każdego przedsiębiorcy, gdyż znacznie przyśpieszy otrzymanie niezbędnych funduszy dla prowadzenia gospodarstwa.

 

Należy zwrócić uwagę, na to, że bank w swojej ofercie skierowanej do sektora rolniczego szczególnie oferuje kredyty odnawialne na 48 miesięcy z finansowaniem do 200 tysięcy złotych. Oferta ta jest dostępna już od początku czerwca w Banku Pocztowym. 

 

Każda osoba zainteresowana produktami Banku Pocztowego realizowanych w porozumieniu z firmą Lechpol może zgłosić się do doradców firmy lub banku, którzy wyjaśnią wszystkie zasady umowy kredytowej oraz pomogą w jej zrealizowaniu. Na stronie Banku Pocztowego można znaleźć osobę przypisaną do danego regionu i umówić się na wizytę, złożyć wniosek przez internet albo w wolnej chwili podejść do placówki banku. 

 

Bank Pocztowy swoje nowe produkty kieruje szczególnie do małych i średnich gospodarstw rolnych oraz rolników, którzy prowadzą działalność gospodarczą.